Zpěvačka, skladatelka, textařka, výtvarnice, renesanční žena moderní hudby. Žánrově nezařaditelná, přesto v každém žánru doma. Již od roku 2001 si originálně a s jedinečnou hravostí a kreativitou vybrané žánry přivlastňuje, ohýbá a tím si vytváří svůj vlastní. 

Vladivojna dosud vydala 14 alb vycházejících z tak odlišných stylů jako je alternativní pop, elektronika, rock, metal, folk a klasická hudba. Album Tajemství Lotopu (2009) získalo ceny Tais Awards za album a píseň roku a stalo se také top albem měsíce v kultovním berlínském obchodě s hudbou Dussmann das KulturKaufhaus. Zatím poslední album a zároveň historicky první LP Hrdinům naší doby vydala v roce 2020. Album uzavírá její pětiletý vztah s literární tvorbou ruské básnířky a novinářky Anny Barkovové a je ukázkovým příkladem autentického osobního přístupu Vladivojny k textu a zároveň jejích mimořádných skladatelských a aranžérských schopností. Anně Barkovové je také věnován speciální recitál 8 hlav šílenství.

Kromě produkce svých studivých projektů se věnuje i komponování filmové a divadelní hudby. V roce 2011 byla nominována na Českého lva a Cenu české filmové kritiky za hudbu k filmu Nevinnost (Jan Hřebejk), v roce 2017 pak získala nominaci na Českého lva za nejlepší hudbu k filmu 8 hlav šílenství (Marta Nováková). Je také autorkou hudby k úspěšnému seriálu HBO Až po uši (Jan Hřebejk).

Vladivojna vystupuje sólově, v duu, triu nebo s kompletním 4Triem (Terezie Vodička Kovalová, Luboš Pavlík, Petr Uvira).  V minulosti předskakovala před Marilyn Mansonem, kapelou Scorpions či Richardem Müllerem. S finskou kapelou Waltari odehrála rovnou celé turné.

Videa

Média

Fotogalerie

Diskografie

Kočičíčíči - Ruská zima (2001)

Banana - Banana (2003)

Banana - Trip (2004)

Vladivojna La Chia & Banana - Jungle (2006)

Vladivojna La Chia - Tajemství Lotopu (2009)

Vladivojna La Chia - Nevinnost (2011)

Vladivojna La Chia - Bohémy & Vladibajky (2011)

Vladivojna La Chia - Šraf (2013)

Vladivojna La Chia - Musica Scenica vol.1 (2013)

Vladivojna La Chia - Tajemství (s)prostěradel (2014)

Vladivojna La Chia - Až po uši (2015)

Vladivojsko - Hořící hlavy (2015)

Vladivojna La Chia - 8 hlav šílenství (2017)

Vladivojna La Chia - Hrdinům naší doby (2020)

Odkazy na stránky interpreta