vladivojna-06

Zpěvačka, skladatelka, textařka, výtvarnice, renesanční žena moderní hudby. Žánrově nezařaditelná, přesto v každém žánru doma. Již od roku 2001 si originálně a s jedinečnou hravostí a kreativitou vybrané žánry přivlastňuje, ohýbá a tím si vytváří svůj vlastní.

Čtvrt na smrt je kapela básníka a hudebníka Jana Vacíka, která se zformovala v první polovině roku 2019, kdy se nastálo připojili bubeník Jirka Sejf a baskytarista Jakub Hartmann.

ctvrt-na-smrt-03
boo-04
BOO

Po dlouhé odmlce se na česká pódia vrací jedna z nejoriginálnějších hudebních formací alternativní a rockové scény, skupina BOO.

Příběhy psané syrovým zvukem oděným do rockově punkového hávu pošitého špinavými motivy blues a country. Příběhy vyprávěné tíživým poetickým jazykem...

PO fair 2022-400
Dunaj-hlavni

Comeback kapely Dunaj v roce 2018 způsobil na české hudební scéně opravdový poprask. Po 20 letech se dala dohromady sestava, která bez přehánění patří k legendárním formacím v historii české hudby.

Alternative indie rock, pro který jsou typické dynamické přechody z minimalistických pasáží do ostřejších (někdy až noiseových), které pročesává zpěv ve francouzském a českém jazyce.

Plum Dumplings -on
ivanka-pri-dunaji-12

Mezinárodně uznávaná zpěvačka Iva Bittová a jedna z nejoriginálnějších českých kapel Dunaj opět tvoří hudební magii, tentokrát v akustickém projektu nazvaném Ivanka pri Dunaji. Projekt vychází z rockových skladeb Dunaje v akustické verzi s odkazem k tradicím moravského folklóru, doprovázený nezaměnitelným zpěvem Ivy Bittové.