Aktuality

BOO-things-aktual-crop

Comeback skupiny BOO pokračuje druhým singlem

Na začátku roku ohlásila legenda brněnské alternativy svůj návrat vydáním nového singlu „Lockdown Dance“. Skupina BOO nyní přináší další ochutnávku z připravovaného alba v podobě druhého singlu s názvem „Things“.

 - 14. 05. 21
Mrakoplas-esnura

Mrakoplaš vyrazil na eŠňůru!

Podzimní a zimní koncerty byly zrušeny a ty jarní jsou zatím v nedohlednu. Mrakoplaš přesto vyrazil na turné! Tedy virtuální turné. Spolu s kapelou Isara vás zve na eŠňůru po klubech, které to nyní také nemají vůbec lehké.

 - 11. 03. 21
ctvrt-na-smrt-videoklip2

Čtvrt na smrt vydávají svůj první videoklip

Píseň Pod střechou z loňského alba Držím ti pěsti se již brzy dočká svého audiovizuálního provedení. Premiéra vůbec prvního klipu kapely je naplánována na 6. března, tedy na den 75. narozenin Davida Gilmoura (Pink Floyd). Lepší dárek si nemohl přát. Sledujte na FB a YouTube!

 - 04. 03. 21
cechoslovaci-v-gulagu-titul

Vladivojna La Chia a Čechoslováci v gulagu

Vladivojna La Chia je autorkou nejen koncertní a scénické hudby, ale i hudby k hraným a dokumentárním filmům. Její soundtrack k třídílné dokumentární sérii České televize Čechoslováci v gulagu (režie: Marta Nováková) z roku 2017 právě spatřil světlo světa.

 - 22. 02. 21
BOO-profilovka-UVODNI

Skupina BOO se vrací po deseti letech

Jedna z nejoriginálnějších českých rockových kapel BOO, jež působila mezi lety 1998 až 2010, se vrací nejen ke svým fanouškům, ale v naději na úspěch oslovuje i mladší posluchače.

 - 18. 02. 21